ZAHRADNÍ TECHNIKA MARTIN PIÁČEK se zabývá prodejem a servisem značkové zahradní techniky. Firma má dlouholeté zkušenosti a velmi dobré zázemí nejen u evropských výrobců a úspěšně se rozvijí. Jsme autorizovaným partnerem firem : 

SECO - Zahradní a profesionální traktory. Traktory SECO se starají o tisíce soukromých zahrad, pozemků, sadů, stejně tak o sportovní hřiště a fotbalové stadiony, anebo o parky a veřejnou zeleň měst a obcí.

ECHO se vyznačuje vysoce kvalitními výrobky určenými pro zábavu a práci s nejlepším poměrem cena/výkon, nízkou hmotností, snadnou obsluhou a špičkovým zpracováním nabízející profesionální kvalitu napříč celým spektrem výrobků. Sortiment je široký a uspokojí jak domácí uživatele, tak farmáře i komerční uživatele. Tyto produkty lze jednoduše charakterizovat těmito výrazy: FLEXIBILITA, KOMFORT, LEHKOST a JEDNODUCHOST, UNIVERZÁLNOST, TRVANLIVOST.

HONDA motorové stroje , výrobce špičkové zahradní tecniky , elektrocenrál , čerpadel , pásových transportérů , sněhových fréz a čtyřtaktních motorů pro široké využití. 

SOLO Germany výrobce širokého sortimentu zahradní techniky, motorových pil , postřikovačů a rosičů. 

DAKR výrobce a dodavatel strojů pro zahradu a sečení trávy. 

MOTOR JIKOV Group, a. s. specialista na sečení vysoké travy , výrobce motorů a motorových jednotek pro stavebnicové systémy. 

VARI a.s. výrobcem a dodavatelem zahradní a komunální techniky.

BRIGGS & STRATTON výrobce čtytaktních motorů , elektrocentrál a čerpadel.